Najtańsze ksero we Wrocławiu. Ksero już za 9 groszy! Zniżki dla studentów!

KSERO WIELKOFORMATOWE - DRUKOWANIE CAD

Dla studenta NAJTANIEJ!"TWARDA" MIĘKKA OPRAWA PRAC - METALBIND

      Metalbind to najtrwalszy, najbezpieczniejszy, najbardziej elegancki i najbardziej uniwersalny system oprawiania dokumentacji jaki kiedykolwiek wymyślono!

Jest to najtrwalszy system bindowania, ponieważ zarówno okładki, jak i dokumenty, zaciśnięte są w metalowym kanale. Jest to najbezpieczniejszy dla dokumentów system bindowania, ponieważ: Dokumenty nie są dziurkowane, szyte ani klejone, a od metalowego kanału oddzielone są okładkami. Przy pomocy METALBIND można oprawiać nawet cenne oryginały dokumentów, gdyż po rozbindowaniu można je odzyskać w idealnym stanie.

Jest to najbardziej elegancki system bindowania, ponieważ: Przednia strona oprawy nigdy nie ulega deformacji i nie nosi żadnych śladów działania bindownicy. Zachowuje zawsze perfekcyjny wygląd. Specjalne ograniczniki ułatwiają wycentrowanie dokumentów wraz z okładkami, jak również uniemożliwiają przemieszczanie się stron dokumentacji wzdłuż kanału. Bez względu na to, jakiego typu okładek używasz, metalowy kanał czyni dokumentację sztywną i pozwala na postawienie jej pionowo na półce.

W klasycznej oprawie kanałowej, okładka ma tendencję do wyklejania się. W systemie Metalbind stosuje się metodę, w której kanał metalowy nie jest klejony, tylko jest zakładany na zewnątrz oprawy.

Użytkownicy mogą szeroko i bezpiecznie otwierać te oprawy bez obawy odklejenia się kanału.

Drugą ważną zaletą jest to, że te okładki działają jak podkładka, która pośredniczy między metalem a oprawionymi dokumentami. Dzięki temu metal nie działa bezpośrednio na dokumenty, nie niszczy ich, a same dokumenty są zabezpieczone.

Zaletą jest też to, że możemy taką oprawę rozebrać i wymieniać kartki bądź dokumenty, bez deformowania ich.

Na życzenie klienta stosujemy również klasyczny system oprawy kanałowej.


AKTUALNIE DOSTĘPNE KOLORY:

GRANATOWY, ZIELONY, BORDOWY, CZARNY, BIALY


Termooprawa w okładce miękkiejTermooprawa w okładce miękkiej