Najtańsze ksero we Wrocławiu. Ksero już za 9 groszy! Zniżki dla studentów!

KSERO WIELKOFORMATOWE - DRUKOWANIE CAD

O FIRMIE     Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Cerber powstało w 1998 roku. Od 1998 roku PHU CERBER zajmuje się usługami poligraficznymi. Specjalizuje się głównie w usługach dla ludności. Naszymi klientami jest młodzież studencka, jak
i podmioty gospodarcze, głównie przedsiębiorstwa z terenu Dolnego Śląska działające w różnorakich branżach. Świadczymy usługi kserograficzne i poligraficzne.
     Przedsiębiorstwo od początku swojej działalności mieści się we Wrocławiu przy
ul. Czajkowskiego 21 B, gdzie świadczy wyżej wymienione usługi.
     W czwartym kwartale 2003 roku, w siedzibie Firmy powstała Agencja Pocztowa, która cieszyła się o gromnym powodzeniem wsród okolicznych mieszkańców.
      W dniu 28 kwietnia 2006 roku Agencja Pocztowa zakończyła swoją działalność, a w jej miejsce powstała Dolnośląska Agencja Finansowa Sp. z o.o. (Agencja Opłat "Elixir")
     W styczniu 2007 roku, w związku z rozszerzeniem oferty sieci Agencji Opłat o nowe usługi finansowe nie związane z przelewami krajowymi dokonywanymi za pośrednictwem systemu ELIXIR, zmianie uległa marka sieci na Agencje Opłat "Expert". Jednym słowem: Od 1 stycznia 2007 r. „Elixir” stał się „Expertem” zachowując wysoki poziom usług i odnotowując stale rosnącą liczbę klientów.
31.12.2018 Agencja Opłat "Expert", zakończyła swoją działalność w siedzibie firmy Cerber.

     Dewizą naszej firmy jest profesjonalność, szybkość w działaniu, wiarygodność wobec kontrahentów, a celem najlepsze zaspokojenie indywidualnych potrzeb naszych klientów.

     Gwarantujemy Państwu niskie ceny usług, krótkie terminy realizacji zamówień i dostaw,
a także profesjonalną i miłą obsługę.


właściciel: Krzysztof Gajda


     Jesteśmy otwarci na negocjacje cen
i terminów płatności.
     Zaspokajamy nawet najbardziej wymagających klientów!

Zapraszamy Państwa do współpracy
i korzystania z naszych usług.